Aikataulu

 


9:30 Cyclocross, lähtö 1, naiset (klo 10:30 saakka)


10:00 Enduron kilpailu alkaa takametsässä (aikataulu saattaa muuttua vielä myöhemmäksi)


10:00 Trial, alkukilpailu (klo 13:30 saakka)


10:45 Cyclocross lähtö 2, yleinen (klo 12:00 saakka)


11:00 BMX alkuerät jne. kaikki luokat


12:30 Cyclocross lähtö 3, juniorit (klo 13:00 saakka)


13:10 Cyclocross lähtö 4, harraste (klo 14:00 saakka)


13:40 Trial finaalit, A ja B -luokka


13:45 BMX potkupyöräkilpailu


13:50 BMX finaalit, kaikki luokat 


14:10  Trial finaali, Eliitti


14:23 BMX finaali, naiset


14:30 BMX finaali, miehet


15:00  Enduron näytöskilpailu / finaali luokkien 3 parhaan kesken


15:00  BMX Harrasteluokka, lämmittely ja motot

Muutokset mahdollisia

Palkintojenjako heti kunkin lajin jälkeen.